Workshop – Innerlijke rust en aarding met tekenen in meditatie
In deze workshop leer je de ontspannende en energetische oefening: Tekenen in meditatie. Iedereen kan deze oefening, met of zonder creatieve ervaring. Speciaal voor sensitieve mensen die snel overprikkeld zijn of voor diegenen die moeilijk in slaap kunnen komen.
Deze energetische oefening leert je om je hoofd leeg te maken en geest tot rust te brengen. Ze helpt je met aarden en je energiesysteem vrij maken van overbodige prikkels. In de workshop leer je ook over aarden, prikkels reguleren en jezelf terug in balans brengen op het moment dat je dit nodig hebt.
De oefening: Tekenen in meditatie is door mij ontworpen en gebaseerd op de helende principes van het werken met de cirkel, het onderbewuste en de oefeningen van Qigong.
En het allerbelangrijkste, het is een simpele plezierige oefening die iedereen kan leren en je op elk moment kunt toepassen. Het is een fijne oefening om samen met je partner en/of kinderen te doen. In 20 minuten ben je tot rust, in balans, geaard en voel je weer fit en vrij om de dag in te gaan of rustig genoeg om te gaan slapen.
Deze workshop wordt gegeven in een kleine groep van maximaal vier personen.